×

Her ölçekten işletmenin, yapısını en verimli ve etkin şekilde kullanabilmesi için donanımsal olarak kendilerine en uygun olanını seçmesi çok önemlidir. Donanım tercihleri işletme yapılarına ve planlarına ne kadar uygunsa , başarılı ve sorunsuz bir işleyiş de o derece mümkün olur.

Şirketler bütçe planlamaları ve hedefleri doğrultusunda bu donanımları kiralama ya da satın alma yoluna gidebilirler.

Smyrna Teknoloji ve Danışmanlık olarak donanım ürünlerinin tedarik edilmesinde sizden gelen taleplerin doğrultusunda marka ve model bağımsız olarak çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Platform ve marka bağımsız çalıştığımız için sistem, veri ve son kullanıcı güvenliğini ön planda tutacak optimum çözümleri projelendiriyor ve sizlere sunuyoruz.

Global olarak kullanılan ürünler içerisinde HP, Dell, IBM vb. üreticilerin sunmuş olduğu donanımsal çözümleri tekliflendirerek size özel çözümler üretiyoruz.

Dışarıdan gelebilecek her türlü tehdide karşın kullanılan güvenlik duvarı çözümleri için ise piyasada bulunan Fortigate, Sophos, Symantec, vb. ürünlerin projelendirilmesi konusunda etkili çözümlerimiz ile hizmet vermekteyiz.