×

Teknolojinin her alanında çözüm ortağınız olarak yanınızdayız

Smyrna Teknoloji ve Danışmanlık olarak bizler 20 yıllık tecrübemiz ve müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışımızla sektörde varlığımızı sürdürmekteyiz.
IP Santral ve Çağrı Merkezi Sistemlerinin kiralama ve satış hizmetini TegSoft ayrıcalığıyla sizlere sunarken global olarak kullanılan ürünler içerisinde HP, Dell, IBM vb. üreticilerin sunmuş olduğu donanımsal çözümleri tekliflendirerek size özel çözümler üretiyoruz. Şirketiniz için iletişim kaynaklarını doğru yönetmek adına ihtiyaç duyacağınız çözümleri ve doğru projelendirmeyi sizlerle buluşturuyoruz.
Bir kurum için telefon ve çağrı merkezinin önemi tartışılmazdır. Bir de bu araçlar üzerinden elde edebileceğiniz ayrıcalıklar sayesinde iletişim seviyenizi profesyonel boyuta ulaştırarak prestijinizi arttırmanızı ve hedeflerinize daha kolay ulaşmanızı sağlıyoruz.
Hizmet veren her ölçekte işletmenin teknolojik tüm ihtiyaçlarını müşteri memnuniyetini baz alarak karşılamayı ve en başta insan kazanmayı ilke edinen bizler, sizlere en uygun ve en kaliteli hizmeti vermeyi taahhüt ediyoruz.


IP Santral ve Çağrı Merkezi ile kazanacağınız ayrıcalıklar;


IP Santral & Bulut Santral hizmeti ile ofislerinizi ve bayilerinizi tek bir noktadan yönetebilir, internet üzerinden telefonla görüşmelerinizi sağlar, mobilite sağlayarak lokasyon bağımsız çalışmalarınızı devam ettirebilirsiniz. Şirketiniz için iletişim maliyetlerini önemli oranda düşürebilir, bütçenizi kendiniz belirleyerek ister donanım maliyeti yapmanıza gerek kalmadan kiralama yapabilir; ister donanımı kendi bünyenizde bulundurmayı tercih ederek satın yoluna gidebilirsiniz. Detaylı görüşme raporları alabilir, detaylı raporlamalarla birlikte arayan/aranan numaraların bilgilerine erişebilir, gelen veya giden tüm aramalar için ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz. Çağrı merkezi sistemi kurabilir, sesli karşılama yaparak kurumunuz için kurumsal bir kimlik oluşturabilirsiniz. Kurum içinde kullanmış olduğunuz programlar ile entegrasyon sağlayabilirsiniz. (CRM, ERP vb) Müşteri memnuniyeti için geliştirmeler ve otomatik aramalar yapabilir, müşteri anketleri oluşturabilirsiniz. Kampanya aramaları gerçekleştirebilir, sms, e-mail, whatsapp entegrasyonları oluşturarak müşteri bilgilendirmeleri yapabilirsiniz. 


Sizi her anlamda düşünen ve planlarınızı gerçekleştiren bir teknoloji danışmanınız olsun.

Teknoloji Danışmanlığı

Güvenlik Çözümleri

Deneyimli Kadro

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilermizin memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve isteklerine göre, projelerimizi geliştiriyoruz. Sonuç odaklı çözümler ile baştan sona anahtar teslim projeler teslim ederek, kaliteli hizmeti, en doğru şekilde uyguluyoruz.

Tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Uzun yıllardır IT sektöründe edindiğimiz tecrübe neticesinde, sunacağımız hizmetleri siz değerli müşterilerimize aktramak ve teknoloij alanında gerçekleştirmek istediğiniz girişimler için bilgi ve birikimimizi paylaşmak istiyoruz. İhtiyacınızın fazlasını almanız, yapmak istediğiniz yatırımın gecikmesine ve bilgi teknolojileri alanında her gün risk oluşturmaya neden olabilir. Birlikte yatırımınızı ve bütçenizi optimum seviyede tutarak geliştirmelerinize yardımcı olalım.<br>

Uzun yıllardır IT sektöründe edindiğimiz tecrübe neticesinde, sunacağımız hizmetleri siz değerli müşterilerimize aktramak ve teknoloij alanında gerçekleştirmek istediğiniz girişimler için bilgi ve birikimimizi paylaşmak istiyoruz.